Vårt Lag

Teamet hos Rijnsflowers består av flera entusiastiska proffs, som varje dag står våra kunder till tjänst. Se nedan för kontaktuppgifterna.

Ruben Hoek



(t) +31 (0)71 40 20950
(m) +31 (0)71 40 20950
(e) ruben@rijnsflowers.nl
Direktör export / finansiera

Gerben van Duijvenbode



(t) +31 (0)71 40 20950
(m) +31 (0)6 832 005 93
(e) gerben@rijnsflowers.nl
Försäljare Storbritannien

Frank Oudwater



(t) +31 (0)71 40 20950
(m) +31 (0)6 239 261 23
(e) frank@rijnsflowers.nl
Försäljare Irland

Jacco Hoek



(t) +31 (0)71 40 20950
(m) +31 (0)6 106 281 28
(e) jacco@rijnsflowers.nl
Försäljare Tyskland

Rene Harteveld



(t) +31 (0)71 40 20950
(m) +31 (0)71 40 20950
(e) rene@rijnsflowers.nl
Logistik

IJsbrand Guijt



(t) +31 (0)71 40 20950 
(e) finance@rijnsflowers.nl
Finansiera

Danny van der Meij



(t) +31 (0)71 40 20950
(m) +31 (0)6 531 822 10
(e) danny@rijnsflowers.nl
Försäljare Storbritannien

Klaas 't Hoen



(t) +31 (0)71 40 20950
(m) +31 (0)6 557 883 81
(e) klaas@rijnsflowers.nl
Försäljare / Flygfrakt

Bram Brussee



(t) +31 (0)71 40 20950
(m) +31 (0)6 534 311 01
(e) b.brussee@rijnsflowers.nl
Försäljare Irland

Rosalba Nasi



(t) 0039 340 455 5559
(m) 0039 340 455 5559
(e) rosalba@rijnsflowers.it
Försäljare Italien

Arend van Schie



(t) +31 (0)71 40 20950
(m) +31 (0)6 123 582 31
(e) arend@rijnsflowers.nl
Transport & Logistik

Marcel van Egmond



(t) +31 (0)71 40 20950
(e) marcel@rijnsflowers.nl
IT 

Bram de Mooij



(t) +31 (0)71 40 20950
(m) +31 (0)6 516 016 40
(e) bram@rijnsflowers.nl
Försäljare Storbritannien

Patrick Koster



(t) +31 (0)71 40 20950
(m) +31 (0)6 131 304 12
(e) patrick@rijnsflowers.nl
Försäljare Skandinavien

Katiuscia Galvagno



(t) 0039 346 533 0824
(m) 0039 346 533 0824
(e) katiuscia@rijnsflowers.it
Försäljare Italien

Monique van der Meij



(t) +31 (0)71 40 912 53
(m) +31 (0)6 40 912 53
(e) finance@rijnsflowers.nl
Finansiera

Jobbar hos oss?



Jobbar hos Rijnsflowers? Skicka då in ditt CV och ditt personliga brev till ruben@rijnsflowers.nl (Ruben Hoek)