Rijnsflowers B.V

Návštěvní adresa
Laan van Verhof 3
Box F4.43
2231 BZ Rijnsburg

Poštovní adresa
Postbus 250
2230 AG Rijnsburg

Telefon: +31 (0)71 40 209 50
E-mail: info@rijnsflowers.nl

Identifikační číslo obchodní komory: Rijnland 27344968
(číslo plátce daně z přidané hodnoty) BTW : NL820824276B01

Všeobecné obchodní podmínky

Kontaktujte nás nezávazně ....

Jméno: *
Firma: *
: *
Telefon: *
: *
Popis:
Pole s * jsou povinná!
 

Tým Rijnsflowers je tvořen několika nadšenými odborníky, kteří jsou připraveni každý den pro naše zákazníky. Podívejte se níže na kontaktní údaje.

Hlavní budova



Laan van Verhof 3
Box F4.43
2231 BZ Rijnsburg
(t) +31(0) 71 40 209 50
(e) info@rijnsflowers.nl

Gerben van Duijvenbode



(t) +31 (0)71 40 
209 50

(m) +31 (0)6 832 00 593
(e) gerben@rijnsflowers.nl

Sales (France and Southern Europe)

Arend



(t) +31 (0)71 40 209 50

(m) +31 (0)6 123 58 231
(e) arend@rijnsflowers.nl

Transport & Logistics

IJsbrand



(t) +31 (0)71 40 209 50

(m) +31 (0)71 40 209 50
(e) finance@rijnsflowers.nl

Finance

Klaas 't Hoen



(t) +31 (0)71 40 209 50

(m) +31 (0)6 55 78 83 81
(e) klaas@rijnsflowers.nl

Sales (Airfreight)

Ruben Hoek



(t) +31 (0)71 40 209 50
(e) ruben@rijnsflowers.nl


Sales (Finance)

Marcel van Egmond



(t) +31 (0)71 40 209 50

(m) +31 (0)6 397 83 508
(e) marcel@rijnsflowers.nl

ICT & Marketing

Jacco



(t) +31 (0)71 40 209 50

(m) +31 (0)6 106 28 128
(e) jacco@rijnsflowers.nl

Transport & Logistics

Rene



(t) +31 (0)71 40 209 50

(m) +31 (0)6 224 74 083
(e) rene@rijnsflowers.nl

Sales

Volná místa

Posílíte nás tým?

Kontaktujte pro více informací pana Ruben Hoek.

ruben@rijnsflowers.nl

Danny van der Meij



(t) +31 (0)71 40 209 50
(m) +31 (0)6 531 822 10
(e) danny@rijnsflowers.nl

Sales (UK)

André Schrama



(t) +31 (0)71 40 209 50

(m) +31 (0)6 835 24 365
(e) andre@rijnsflowers.nl

Sales (UK)

Jacob



(t) +31 (0)71 40 209 50

(m) +31 (0)6 103 87 821
(e) sales@rijnsflowers.nl

Sales (USA/Canada)

Adrie



(t) +31 (0)71 40 209 50

(m) +31 (0)65 11 277 92
(e) adrie@rijnsflowers.nl

Sales

Stáž?

Hledáte zajímavou stáž?

Kontaktujte pro více informací pana Marcel v Egmond

Klikněte zde pro více informací.